LKS WRZOSY OSIECZANY - strona nieoficjalna

CLAVIA Świątniki Górne 7:1 WRÓBLOWIANKA Kraków
BESKID Tokarnia 0:1 LKS WRZOSY OSIECZANY

pon.

REMIS W MECZU NA SZCZYCIE!

• autor: wrzosy, 2015-04-27 11:59

Pasternik ochojno - Wrzosy Osieczany 1:1

Guzik - Marchiński

Sędziował: Wieliczka

Wrzosy: Łapa - Skałka, K.Zięba, Pilch, P.Zięba - Surówka(Marchiński), Bała, Chlebicki, G.Bałucki (Kania), E.Bałucki(Ostarfin) - Frosztęga (M.Zięba)

Wrzosy pechowo remisują na wyjeździe z Pasternikiem. Pierwsza połowa była bardzo wyrównana. Żadnej z drużyn nie udało się narzucić swojego stylu gry, dużo walki mało sytuacji podbramkowych. Pasternik zagrażał nam głównie po stałych fragmentach gry ale na dobra sprawę jakiś groźnych sytuacji z tego nie miał. My mieliśmy okazje po dobrym uderzeniu za pola karnego Emila Bałuckiego ale bramkarz gospodarzy popisał się jeszcze lepszą paradą. Dobrze sędziujący tego dnia arbiter z Wieliczki popełnij jeden ale jakże poważny błąd w pierwszej połowie i niestety na naszą niekorzyść. Wszyscy widzowie na trybunach, wszyscy zawodnicy na boisku oraz na ławkach rezerwowych, wszyscy oglądający ten mecz widzieli zagranie ręką obrońcy Pasternika tylko nie sędzia, który nie podyktował ewidentnego rzutu karnego dla naszej drużyny. To nie załamało drużyny i po kilku minutach po zamieszaniu podbramkowym najlepiej zachował się Tomasz Marchiński wyprowadzając Wrzosy na prowadzenie. Na początku drugiej połowy drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę zobaczył zawodnik Pasternika Bijak i wydawać się mogło ze nic złego w tym meczu już nam się nie może stać. Niestety kilka minut później po jedynym błędzie w ustawieniu naszej druzyny w tym meczu zawodnik Pasternika przy dużym szczęściu umieścił piłkę w bramce i mieliśmy 1-1! Kolejne minuty to przewaga naszej drużyny i stwarzanie sobie raz za razem dogodnej sytuacji do przechylenia wyniku na naszą korzyść. Goście ustawili się na obronę wyniku i na dobrą sprawę nie zagrozili nam. Rozpaczliwa obrona oraz brak szczęścia po naszej stronie przyniósł im cenny punkt z którego mogą się cieszyć.

My na pewno z remisu zadowoleni być nie możemy ponieważ z przebiegu meczu zasłużyliśmy na zwycięstwo. Cieszyć na pewno może gra i determinacja drużyny która do ostatniego gwizdka dążyła do strzelenia gola.

autor: jagoda123 2015-04-27 22:28:02

Profil jagoda123 w Futbolowo Witam, jako były arbiter na boiskach III ligowych, oglądałem ten mecz trybun. Po zamieszaniu w polu karnym obronca Pasternika dotknął piłkę reką, ale zaraz po tym jak zablokował nogami strzał napastnika Wrzosów. Po zablokowaniu strzału nogami pózniej wtedy gdzie dotkniecie ręką nie miało znaczenia na lot piłki. Moim skromnym zdaniem nie miało znaczenia na akcję meczu i sędzia miał prawo puscić grę. To jest moje obiektywne zdanie ponieważ nie jestem związany ani z jedną drużyną ani z drugą. Pozdrawiam.

Autor: Treść:pozostało znaków:

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

BESKID TokarniaLKS WRZOSY OSIECZANY
BESKID Tokarnia 0:1 LKS WRZOSY OSIECZANY
2017-06-17, 17:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

PUCHAR: WRZOSY OSIECZANY - HALNIAK ZAWADA 25.08.2010
Ładowanie...

Które miejsce zajmie nasza drużyna w sezonie 2017/2018?